تبلیغات
جنگ افزار - خطرناك ترین و مرگبارترین اسلحه دنیا

خطرناك ترین و مرگبارترین اسلحه دنیا

نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 16 خرداد 1390   12:24 بعد از ظهر

نوع مطلب :مسلسل , تیر بار و... ،

هیچ سپری در مقابلش توان مقاومت ندارد. در هر وسیله ای براحتی نفوذ می كند ، حتی پناهگاه های زیرزمینی نیز از آن مصون نیستند. هیچ راهی برای فرار از آن نیست. تشعشعات و موج های دائمی آن می تواند به هر جایی كه فكر می كنید برود. مرگ را تنها در یك لحظه تحمیل می كند. سلاحی اعجاب انگیز است. تمامی سیستم عصبی را مختل می كند. علاوه بر سلول های زنده بدن ، هرنوع جرم ، باكتری و یا میكرب در داخل بدن را از بین می برد. جسدی كه با این اسلحه مرگبار كشته شده است ، 30 الی 45 روز (به دلیل عدم وجود هرگونه باكتری) مانند مومیایی می ماند و متلاشی نمی شود. چندین نمونه از این اجساد را در افغانستان یافتند و در ابتدا همه فكر می كردند كه این نوع مرگ ، فقط با استفاده از بمب های شیمیایی بسیار قوی یا گازهای سمی مهلك به وجود می آید. درصورتی كه این مرگ ، تنها در اثر مواجهه با اسلحه وحشتناك پرتوی ذرات پرانرژی بود ؛ سلاحی كه براحتی حمل می شود. البته در مورد ساخت و تهیه این سلاح ، ابهامات بسیاری وجود دارد. ولی ما از تاریخچه یك كشف علمی و بزرگ تا اختراع یك وسیله مرگبار را برای شما می گوییم.


هیچ سپری در مقابلش توان مقاومت ندارد. در هر وسیله ای براحتی نفوذ می كند ، حتی پناهگاه های زیرزمینی نیز از آن مصون نیستند. هیچ راهی برای فرار از آن نیست. تشعشعات و موج های دائمی آن می تواند به هر جایی كه فكر می كنید برود. مرگ را تنها در یك لحظه تحمیل می كند. سلاحی اعجاب انگیز است. تمامی سیستم عصبی را مختل می كند. علاوه بر سلول های زنده بدن ، هرنوع جرم ، باكتری و یا میكرب در داخل بدن را از بین می برد. جسدی كه با این اسلحه مرگبار كشته شده است ، 30 الی 45 روز (به دلیل عدم وجود هرگونه باكتری) مانند مومیایی می ماند و متلاشی نمی شود. چندین نمونه از این اجساد را در افغانستان یافتند و در ابتدا همه فكر می كردند كه این نوع مرگ ، فقط با استفاده از بمب های شیمیایی بسیار قوی یا گازهای سمی مهلك به وجود می آید. درصورتی كه این مرگ ، تنها در اثر مواجهه با اسلحه وحشتناك پرتوی ذرات پرانرژی بود ؛ سلاحی كه براحتی حمل می شود. البته در مورد ساخت و تهیه این سلاح ، ابهامات بسیاری وجود دارد. ولی ما از تاریخچه یك كشف علمی و بزرگ تا اختراع یك وسیله مرگبار را برای شما می گوییم.
هیچ سپری در مقابلش توان مقاومت ندارد. در هر وسیله ای براحتی نفوذ می كند ، حتی پناهگاه های زیرزمینی نیز از آن مصون نیستند. هیچ راهی برای فرار از آن نیست. تشعشعات و موج های دائمی آن می تواند به هر جایی كه فكر می كنید برود. مرگ را تنها در یك لحظه تحمیل می كند. سلاحی اعجاب انگیز است. تمامی سیستم عصبی را مختل می كند. علاوه بر سلول های زنده بدن ، هرنوع جرم ، باكتری و یا میكرب در داخل بدن را از بین می برد. جسدی كه با این اسلحه مرگبار كشته شده است ، 30 الی 45 روز (به دلیل عدم وجود هرگونه باكتری) مانند مومیایی می ماند و متلاشی نمی شود. چندین نمونه از این اجساد را در افغانستان یافتند و در ابتدا همه فكر می كردند كه این نوع مرگ ، فقط با استفاده از بمب های شیمیایی بسیار قوی یا گازهای سمی مهلك به وجود می آید. درصورتی كه این مرگ ، تنها در اثر مواجهه با اسلحه وحشتناك پرتوی ذرات پرانری بود ؛ سلاحی كه براحتی حمل می شود. البته در مورد ساخت و تهیه این سلاح ، ابهامات بسیاری وجود دارد. ولی ما از تاریخچه یك كشف علمی و بزرگ تا اختراع یك وسیله مرگبار را برای شما می گوییم. از كشف میدان مغناطیسی توسط نیكولا تسلا تا اختراع یك اسلحه مغناطیسی توسط روسیه و امریكا.
 نیكولا تسلا (۱۸۵۷-1943) در شهر اسمیت جان (كیلا) كه هم اكنون بخشی از كشور یوگسلاوی است ، به دنیا آمد. در 27 سالگی به امریكا سفر كرد و تبعه آن كشور شد. ابتدا كارش را در ادیسون پلنت شروع كرد و چندی بعد با جورج وستینگهاوس آشنا شد. در همان سال ها ، تسلا قوانین میدان مغناطیسی را كشف كرد و توانست به وسیله میدان مغناطیسی ، یك موتور القایی بسازد. این كار ، پایه ایجاد موتورهای الكتریكی شد كه هم اكنون در سرتاسر جهان استفاده می شود. بعد از تمامی این اختراعات و اكتشافات در سال 1899 میلادی ، دست به تأسیس یك آزمایشگاه در كلورادو زد. او بی درنگ شروع به تحقیق درمورد چگونگی انتقال نیرو بدون استفاده از وسیله ای مانند سیم یا به اصطلاح بی سیم (Wireless) كرد و بدین طریق دریافت كه چگونه می توان نیروی مغناطیسی را در فضا پخش و جذب كرد. تسلا در آزمایشگاهش ، احتمالآ اكتشافات بسیاری داشت كه اغلب به صورت مفهومی (Concep) یا به صورت یك ایده و تئوری بوده است كه بعدها به دست دانشمندان شوروی افتاده كه ، سلاحی قدرتمند را ساختند.
 نیكولا تسلا در سال 1900 ، مقاله ای را با عنوان «مشكلات ازدیاد انرژی انسانی» در مجله قرن (Cenry) به چاپ رساند كه در آن مقاله ، به حملات احتمالی اتحاد جماهیر شوروی علیه امریكا اشاره كرد و این نشان دهنده آن است كه تسلا می دانست شوروی در ارتقای این دانش ، بیشتر از امریكا تلاش كرده است. او نوشت: ایستگاه های مغناطیسی روی كره زمین ، ما را قادر می سازد كه كارهایی را كه تاكنون غیرممكن بود ممكن سازیم. با استفاده از آنها می توانیم علائم و سیگنال های خود را به هر نقطه ای از زمین برسانیم. ما می توانیم موجی را روی زمین رها كنیم كه با سرعت نور انتشار می یابد و این آرزوی بشر است. در ماه ژوئن سال 1976 (بعد از مرگ تسلا) مجله رادیوالكترونیكی ، مقاله ای را با عنوان «12 میلیون تن» به چاپ رساند كه در آن به دستیابی نیكولا تسلا به دستگاهی برای ایجاد شكاف هسته ای (اتمی) اشاره شده بود.
 دانشمندان اتحاد جماهیر شوروی ، با نظری بر تئوری های تسلا در رابطه با میدان مغناطیس و پس از استفاده آن در بمباران هسته ای یا شكاف اتم ، دست به تحقیقاتی برای ایجاد یك سلاح شگفت انگیز و وحشتناك به نام اسلحه پرتو ذره ای مرگ (Deah Ray Weapon) زدند. در همان زمان جورج كیگان ، ژنرال بازنشسته اطلاعات نیروی هوایی امریكا ، به سرعت به پنتاگون اطلاع داد و ابراز نگرانی كرد كه اگر چنین اسلحه ای ساخته شود ، وضعیت امنیتی امریكا دچار مشكل خواهد شد. احتمالآ پس از آن ، این اسلحه ساخته شد. جزئیات و مشخصات نسبی آن در تاریخ 2 می سال 1977 ، در مجله تكنولوژی فضا و هوانوردی امریكا توضیح داده شد. یكی از جنبه های جالب این سلاح و نگران كننده برای امریكایی ها این بود كه اسحله مرگ ، می توانست تمامی موشك های بالستیك امریكا را منهدم سازد.
 در كتاب «روشنایی در دستان» نوشته اینس هانت و وانتا دراپر علاوه بر توضیح زندگی نیكولا تسلا ، به صورتی ناواضح در مورد نظریات تسلا نسبت به استفاده های غیرانسانی از نیروی مغناطیسی اشاره شده و حتی نامی هم از اسلحه مرگ برده شده است كه تقریبآ مشابه همان سلاح شوروی می باشد. از نكات مورد اهمیت این كتاب ، نظریات خود نیكولا تسلا است.تسلا چندین بار گفته است كه با استفاده از این نیروی مغناطیسی ، می تواند اسلحه ای بسازد كه برپایه فیزیك نوین است و توانایی انهدام 10 هزار هواپیما را حتی در فاصله 2 هزار و 500 مایلی دارد. تسلا می گوید: با وجود این اسلحه ، امریكا در مقابل تمامی دشمنانش ایمن است. این تشعشع می تواند هر موتوری را ذوب كند و هیچ قدرتی در مقابلش نمی تواند ایستادگی كند و در یك لحظه می تواند میلیون ها نفر را در یك چشم به هم زدن از بین ببرد. چنین سلاح مخربی ، احتیاج به 50 میلیون ولت برق دارد. این سلاح فرضی از طرف نیكولا تسلا ، تلفورس (Teleforce) لقب گرفت.
 مطلب دیگر درباره استفاده شوروی از تكنیك ها و تئوری های نیكولا تسلا را می توان در تاریخ 23 سپتامبر سال 1977 در روزنامه واشنگتن پست خواند. این روزنامه گزارش داد كه یك وسیله عجیب مانند توپی از نورهای ستارگان ، ، حتی خبرگزاری تاس (Tass) شوروی هم چنین چیزی را گزارش كرده بود. ولی این واقعه ، این بار در شهر هلسینكی (پایتخت كشور فنلاند) دیده شد كه در حدود چندین دقیقه آسمان نورانی شده بود. چندی بعد در مجله تحقیقات ژئوفیزیكی امریكا ، دكتر توروآن مقاله ای نوشت كه در آن گفته شده بود: ماهواره های جاسوسی - نظامی امریكا ، تشعشعات بسیار قوی را در روسیه ردیابی كرده اند كه برای ایجاد آنها احتیاج به ایجاد 10 تریلیون وات نیرو یا یك میلیارد ول انرژی است. هنوز وجود چنین سلاحی از طرف هیچ كشوری تأیید نشده است و ما تنها می توانیم امیدوار باشیم كه این كشورهای ابرقدرت ، همواره صادق و راستگو باشند! ولی متأسفانه این امر ، غیرممكن است.
با ارتقای آن تئوری ها بر فراز آسمان شهر پتروزاودچ گسترده شده بود. این موضوع شاهدان زیادی داردنوشته شده توسط:مصطفی
نظرات() Gel
چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 02:34 بعد از ظهر
Hey there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward to new updates.
Do compression socks help with Achilles tendonitis?
دوشنبه 9 مرداد 1396 11:30 بعد از ظهر
I'd like to find out more? I'd love to find out some additional information.
zanawallaert.blogas.lt
پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 08:46 قبل از ظهر
If you wish for to increase your knowledge just keep visiting this site and be updated with the hottest news posted here.
Zoe
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:45 قبل از ظهر
Please let me know if you're looking for a writer for your
weblog. You have some really good articles and I think I would
be a good asset. If you ever want to take some of the load
off, I'd really like to write some material for your blog in exchange for a link back to mine.
Please send me an e-mail if interested. Cheers!
manicure
شنبه 2 اردیبهشت 1396 06:46 قبل از ظهر
Hurrah! In the end I got a web site from where I be capable of truly get useful
data concerning my study and knowledge.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 10:56 بعد از ظهر
Greetings! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new
initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a wonderful job!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آخرین پستها

یاک 130، جنگنده آموزشی- ضربتی پیشرفته جمعه 14 شهریور 1393
رادار چیست؟ چهارشنبه 11 بهمن 1391
آشنایی با موشکهای زمین به هوای روسی سام چهارشنبه 11 بهمن 1391
سرلشکر خلبان شهید بهرام عشقی پور چهارشنبه 11 بهمن 1391
جیپ، قهرمان جاده و بیابان چهارشنبه 26 مهر 1391
توپ ۲۱۰ میلیمتری K12 دوربردترین توپ تاریخ چهارشنبه 26 مهر 1391
* مقاله * چهارشنبه 26 مهر 1391
عقاب سرفراز، از سقوط در خاک دشمن تا بازگشت به آغوش میهن چهارشنبه 26 مهر 1391
نسلهای مختلف هواپیماهای جنگنده چهارشنبه 26 مهر 1391
موشک حرارتی، سرگردان در آسمان تهران چهارشنبه 26 مهر 1391
بازگشت به وبلاگ چهارشنبه 26 مهر 1391
F-100 سوپرسابر، اولین جنگنده مافوق صوت آمریکایی چهارشنبه 31 خرداد 1391
F-2، جنگنده ژاپنی چهارشنبه 31 خرداد 1391
در کمین فاکسبت چهارشنبه 31 خرداد 1391
تاریخچه سلاحهای گرم در ایران جمعه 29 اردیبهشت 1391
جنگ ویتنام پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391
F-4 Phantom II جنگنده ای در پایان کار جمعه 8 اردیبهشت 1391
آشنایی با بمب افکن B-1 Lancer جمعه 8 اردیبهشت 1391
معرفی ناو هواپیمابر فرانسوی شارل دوگل جمعه 25 فروردین 1391
فاکتور های مقایسه هواپیماهای جنگنده پنجشنبه 17 فروردین 1391
عید بر شما مبارک باد سه شنبه 1 فروردین 1391
تاریخچه و ویژگیهای هواپیمای F5 پنجشنبه 11 اسفند 1390
اسنایپر M-107 پنجشنبه 6 بهمن 1390
اسنایپر قدرتمند ... M21 EBR پنجشنبه 6 بهمن 1390
گران‌ قیمت‌ ترین تجهیزات نظامی آمریکا پنجشنبه 6 بهمن 1390
شکارچیان فاکس‌بت جمعه 23 دی 1390
رونمایی از هواپیمای جاسوسی آمریکا جمعه 25 آذر 1390
آشنایی با خانواده فلانکر جمعه 11 آذر 1390
آشنایی با یوزی، مشهورترین مسلسل دستی جهان پنجشنبه 10 آذر 1390
Makarov پنجشنبه 26 آبان 1390
لیست آخرین پستها